Zapraszam na mój nowy blog!Free website translation /pub/mm/img/220/55845E6FEB.jpg">


Blog > Komentarze do wpisu

Lady Pin Up - marka odzieżowa inspirowana stylem lat 50. i 60.

lady pinup ubrania w stylu retro

Jeżeli czegoś nie ma, to zamiast czekać, lepiej wypełnić lukę samemu.

Tak bardzo często tłumaczą decyzję o założeniu własnego biznesu ( czy rozkręceniu własnej imprezy) osoby, które przedstawiam na blogu. W przypadku marki Lady Pin Up było tak samo.

Ania Przybyłek, ówczesna przyszła panna młoda, szukała dla siebie odpowiedniej sukni ślubnej. Nie znalazła, więc postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce (dosłownie!). Zaprojektowała kreację dla siebie, później dla znajomych i kolejnych znajomych, aż w końcu doszła do wniosku, że jest to coś, co kocha robić i co może stać się jej regularna pracą.

Wszystkie projekty produkowane są w Polsce, a ofertę marki będą charakteryzowały krótkie serie, bo czy któraś z nas chce spotkać na imprezie tak samo ubraną dziewczynę.

W swojej kolekcji Lady Pin Up mieć będzie sukienki, spódnice, bluzki, płaszcze oraz dodatki  w postaci nakryć głowy oraz biżuterii inspirowane stylem lat 50. oraz 60. Latem oferta poszerzy się o stroje kąpielowe (jedno - i dwuczęściowe), bieliznę, a w przyszłości o linię sukienek ślubnych. W końcu to od nich wszystko się zaczęło!

 

lady pinup ubrania w stylu retro
Każda z klientek Lady Pin Up będzie mogła zaprojektować kreację swoich marzeń. Na stronie sklepu będzie można wybrać odpowiedni fason oraz materiał. Istnieje też możliwość całkowicie indywidualnego zamówienia - wtedy wszystko zależy od nas!
W przyszłości planujemy otworzyć stacjonarne Atelier Lady Pin Up gdzie będzie można przyjść, wypić herbatę, zjeść babeczkę i przymierzyć nasze kreacje oraz wystylizować się w stylu Pin Up czy retro. Planujemy organizować spotkania, warsztaty na temat historii mody, make-up oraz stylizacji, a także sesje fotograficzne. - tłumaczy Ania Przybyłek.
lady pinup ubrania w stylu retroMoje pierwsze indywidualne zamówienie wisi już w szafie i czeka na nieco wyższą temperaturę. Kolejne jest w fazie wymyślania!
Zajrzyjcie na stronę LadyPinUp i skorzystajcie z 10% rabatu!
wtorek, 12 lutego 2013, vintage_girl

Polecane wpisy

  • Kici kici

    Jeśli zaglądacie na mój profil na FB nazwa Brylove nie jest wam obca. Dla tych, którzy stronią od tzw. social media, krótkie wyjaśnienie. Brylove to nowy proj

  • Bookoff: mały raj dla miłośników mody i fotografii

    Jeśli szukacie pięknie wydanych albumów poświęconych modzie, fotografii, sztuce czy architekturze, zajrzyjcie koniecznie do internetowej księgarni Bookoff ( lu

  • Emmy - retro ubrania prosto ze Szwecji

    My mamy Lady Carottę , a Szwedzi mają Emmy . 23 - letnia Emmy Nilsson, absolwentkaCopenhagen Academy of Fashion Design postanowiła stworzyć swoją własną markę

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2013/02/15 04:03:59
Czemu kobieta w logo ma złamany kręgosłup?