Zapraszam na mój nowy blog!Free website translation /pub/mm/img/220/55845E6FEB.jpg">


Blog > Komentarze do wpisu

Pin Up & Burlesque Party vol. 2 - zapowiedź

pin up burlesque party łódź

Kochani! Czas szybko leci, dopiero co bawiliśmy się na pierwszej edycji imprezy, a już teraz zapraszam Was 13 kwietnia do Łodzi. Tym razem gościmy w klubie Dekompresja, który pomieści ponad 1000 osób, tak więc nie martwimy się o to, że zabraknie biletów, jak poprzednim razem.

Druga edycja Pin Up & Burlesque Party (zapraszam na FB wydarzenia) to jeszcze większa dawka zmysłowości i rock'n'rolla! Podczas tego wieczoru obejrzycie pokazy burleski w wykonaniu wyjątkowej Betty Q. Do tańca porwie Was zespół Monkey and The Baboons, a podczas afterparty nie zabraknie prawdziwych rock'n'rollowych dźwięków.

Burlesque Show:

Betty Q - prekursorka burleski w Polsce, od 2010 roku prowadzi zajęcia w warszawskiej szkole OH LALA. W 2011 roku odbył się pierwszy pokaz kolektywu Betty @ & Crew (w składzie: Betty Q, Pin Up Candy, Shy Poly oraz Sailor Kitty). Później do grupy dołączyły Sugar i Juicy Jane, a Pin Up Candy rozpoczęła solową karierę. Od jesieni 2012 roku Betty Q występuje regularnie ze spektaklem w Klubie Komediowym Chłodna. Do zespołu dołączyła Misty A oraz Coco De Chocoloat. W maju 2013 Betty Q wystąpi podczas London Burlesque Festival.

betty Q

Red Juliette - nasza druga artystka! Więcej informacji już wkrótce.

Muzyka na żywo:

Monkey and The Baboons - to nowy projekt muzyków związanych z zespołem Pavulon Twist. Zespól został powołany do życia latem 2011 w Warszawie. Tym razem na warsztat wzięli czyste klasyczne rock'n'rollowe dźwięki.

monkey and the baboons

 Afterparty

* DOUBLE TROUBLE DJs Team - Rock'n'roll all nite long!

* DJ Newman - Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej

 Metamorfozy - wspólnie z Pin-up Project

 Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwa pin up girl - zgłoś się do naszego projektu metamorfoz! Zagwarantujemy Ci profesjonalną stylizację, klasyczny makijaż oraz sesję zdjęciową pod okiem znanych modelek pin up - Niny Holy i Rockagirl. W trakcie wieczoru odbędzie się także pokaz sukienek, w którym weźmiesz udział! Organizatorki wybiorą 5 odważnych dziewczyn z nadesłanych zgłoszeń.

Zgłoszenia: Zdjęcie sylwetki (w dopasowanym ubraniu, abyśmy widziały atuty waszych sylwetek, które potem podkreślimy), rozmiar (np. 38, 40) oraz swoje namiary wysyłajcie na adres pinupparty@gazeta.pl w terminie do 10.03.2013.

 Pozostałe atrakcje:

* Wybór Królowej i Króla Balu - najciekawiej wystylizowana uczestniczka i uczestnik imprezy otrzymają od Organizatorek specjalne upominki

* W trakcie imprezy będzie można zrobić sobie fotografię w stylu retro - z uroczym księżycem w tle - zdjęcia by LangeL.

* Wizualizacje na kinowym telebimie

* Więcej informacji wkrótce

 

Cena biletu: 30 zł /w dniu imprezy 35 zł.

Rozpoczęcie sprzedaży wkrótce! Tym razem nie będzie opcji wcześniejszej rezerwacji biletów. Bilety będą do kupienia w klubie i na stronie internetowej.

 

Zapraszam na stronę WWW wydarzenia

Tutaj znajdziesz najświeższe informacje o imprezie!

pin up burlesque party łódź

sobota, 26 stycznia 2013, vintage_girl

Polecane wpisy

  • Nowy Rok

    Zamiast wspominać to, co spotkało mnie w 2012 roku, zdecydowanie bardziej interesuje mnie to, co przyniesie rok 2013. Z wielką niecierpliwością czekam na drugą

  • Kobieta w szapoklaku

    Zaprojektowany w 1812 roku przez Antoine'a Gimbusa szapoklak, czyli składany cylinder, stał się szalenie popularny w XIX wieku - noszony nie tylko do strojów wi

  • Warsztaty wizażu i stylizacji Pin Up - 24.11.2012 - Łódź

    Zdjęcie: JS Photography 24 listopada w Cafe 102 w Łodzi odbyła się impreza zorganizowana przez Studio Czarne - Białe i Don't Stop Pin Up . Całodniowe warsztaty

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Zusana, *.ssp.dialog.net.pl
2013/01/26 21:42:41
Chyba spróbuję w metamorfozach. Może uśmiechnie się do mnie szczęście ^v^ Na imprezie oczywiście się pojawię.
Pozdrawiam.