Zapraszam na mój nowy blog!Free website translation /pub/mm/img/220/55845E6FEB.jpg">


Blog > Komentarze do wpisu

Bookoff: mały raj dla miłośników mody i fotografii

Jeśli szukacie pięknie wydanych albumów poświęconych modzie, fotografii, sztuce czy architekturze, zajrzyjcie koniecznie do internetowej księgarni Bookoff ( lub jeśli mieszkacie w Warszawie, odwiedźcie ją na ulicy Łuckiej 14). W jej ofercie znajdziecie wydawnictwa Aperture, AVA Publishing, Bulfinch, Focal Press, Laurence King Publishing, Loft Publications, Magnum Photos, Pepin Press, Phaidon, powerHouse Books, Random House, Rockport, Rotovision, Scalo Publishers, Schirmer/Mosel, Steidl, Taschen, Te neues, Thames & Hudson oraz wiele innych.

Bookoff zawita także do Łodzi! Ich stoisko obecne będzie w showroomie podczas wiosennej edycji Fashion Week, który rozpocznie się już w najbliższą środę.

Mój mały wycinek "zamówienia marzeń"


 

niedziela, 15 kwietnia 2012, vintage_girl

Polecane wpisy

  • Lady Pin Up - marka odzieżowa inspirowana stylem lat 50. i 60.

    Jeżeli czegoś nie ma, to zamiast czekać, lepiej wypełnić lukę samemu. Tak bardzo często tłumaczą decyzję o założeniu własnego biznesu ( czy rozkręceniu własnej

  • Kici kici

    Jeśli zaglądacie na mój profil na FB nazwa Brylove nie jest wam obca. Dla tych, którzy stronią od tzw. social media, krótkie wyjaśnienie. Brylove to nowy proj

  • Emmy - retro ubrania prosto ze Szwecji

    My mamy Lady Carottę , a Szwedzi mają Emmy . 23 - letnia Emmy Nilsson, absolwentkaCopenhagen Academy of Fashion Design postanowiła stworzyć swoją własną markę

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
well-dressed_mind
2012/04/18 10:17:42
Mam nałożony przez samą siebie bezwzględny zakaz odwiedzania takich stron;) Każda wizyta kończy się tym, że do końca miesiąca jestem zmuszona jeść zupki z proszku i makaron z mlekiem;)
-
Gość: Asia, *.centertel.pl
2012/04/18 19:17:18
O tak. Ja też nie mogę odwiedzać takich miejsc książkowej rozpusty... Bo potem rośnie stosik książek do czytania/oglądania, a na koncie pustki.
-
2012/10/15 13:57:04
Chętnie sprawdzę takie sklepy online. Jak naradzie poluję na okazję na zakupy grypowe :) i chętnie podzielę się ze wszystkimi moimi obserwacjami. W tamtym tygodniu zaoszczędziłam 250zł tak więc mogę nadal szperać po internecie :)